Tomograf i Rezonans Pieszyce

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma na celu określenie schorzenia organizmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście wykonuje obrazy prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z różnych technik, które mają na celu przedstawienie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Badania obrazowe TK oraz MR w mieście wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w mieście , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wykluczenie możliwych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Pieszyce to miasteczko, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 58-250. Miejscowość należy do powiatu dzierżoniowskiego. Powierzchnia zajmuje 17,7 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Pieszyce sięga ok. 7 170. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Pieszyce gęstość zaludnienia wynosi 404,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DDZ.

Miejscowość Pieszyce leży blisko takich metropolii, miast i wsi jak: Bielawa (3,7km), Świdnica (17,1km) , Dzierżoniów (5,7km) , Nowa Ruda (15,7km), Piława Górna (11,8km), Jedlina-Zdrój (16,7km) , Głuszyca (15,1km).

Bez względu na porę roku Pieszyce i okolica urzeka turystów zapewniając ogrom niespodzianek. Położonych jest tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Pieszyce posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Pieszyce i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miejscowość Pieszyce daje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.