Tomograf i Rezonans Pisz

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w miejscowości ma w przeznaczeniu określenie schorzenia organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy zdjęcia prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu uwidocznienie diagnozowanego organu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do określenia budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wyłączenie opcjonalnych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Pisz to miasto, które położone jest w połnocno-wschodniej Polsce, województwo Warmińsko-Mazurskie, kod pocztowy 12-200. Miasto należy do powiatu piskiego. Obszar zajmuje 10,1 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1645. Liczba mieszkańców miasta Pisz osiąga ok. 19 386. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Pisz gęstość zaludnienia wynosi 1 923,2 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 87, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od NPI.

Miasto Pisz leży w pobliżu takich miejscowości jak: Biała Piska (16,6km), Stawiski (35,8km) , Ruciane-Nida (18,0km) , Kolno (25,8km), Orzysz (22,0km), Szczuczyn (32,1km) , Mikołajki (25,0km).

Bez względu na porę roku Pisz i okolica przyciąga turystów gwarantując moc atrakcji. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Pisz posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Pisz i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasteczko Pisz stwarza wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.