Tomograf i Rezonans Przeciszów

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma na celu określenie choroby organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy obrazy prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu uwidocznienie badanego organu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Badania obrazowe TK oraz MR w mieście wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wyłączenie opcjonalnych schorzeń narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Przeciszów to miasto, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-641. Miasto należy do powiatu oświęcimskiego. Obszar zajmuje 35,5 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Przeciszów osiąga ok. 6 735. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Przeciszów gęstość zaludnienia wynosi 190 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 33, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KOS.

Miasto Przeciszów leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Zator (4,4 km), Wieprz (11,7 km) , Polanka Wielka (5,1 km) , Osiek (9,5 km), Babice (7,7 km), Spytkowice (9,7 km) , Oświęcim (9,1 km).

W każdej porze roku Przeciszów i okolica urzeka turystów gwarantując sporo rozrywek. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miejscowości. Przeciszów posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Przeciszów i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasteczko Przeciszów tworzy wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.