Tomograf i Rezonans Przelewice

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie schorzenia organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście tworzy obrazy przedstawiające przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w mieście korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu zobrazowanie badanego narządu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wykluczenie możliwych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Przelewice to miasteczko, które leży w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 74-210. Miasteczko należy do powiatu pyrzyckiego. Powierzchnia zajmuje 162,0 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Przelewice sięga ok. 5 217. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Przelewice gęstość zaludnienia wynosi 32 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 91, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZPY.

Miasteczko Przelewice leży blisko takich miejscowości jak: Lipiany (10,9 km), Kozielice (19,1 km) , Dolice (12,8 km) , Barlinek (15,5 km), Pyrzyce (13,1 km), Pełczyce (16,7 km) , Warnice (13,5 km).

Niezależnie od pory roku Przelewice i okolica urzeka odwiedzających gwarantując wiele rozrywek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Przelewice posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Przelewice i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miejscowość Przelewice tworzy pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.