Tomograf i Rezonans Pułtusk

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma na celu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje zdjęcia przedstawiające przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu uwidocznienie badanego organu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w mieście , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście umożliwiają wyłączenie opcjonalnych schorzeń narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Pułtusk to miasto, które znajduje się w centralnej Polsce, województwo Mazowieckie, kod pocztowy 06-100. Miasto należy do powiatu pułtuskiego. Obszar zajmuje 23,1 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1257. Liczba mieszkańców miasteczka Pułtusk wynosi ok. 19 448. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Pułtusk gęstość zaludnienia wynosi 843,0 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 23, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od WPU.

Miasteczko Pułtusk leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Maków Mazowiecki (18,7km), Legionowo (33,8km) , Serock (20,8km) , Różan (29,5km), Nasielsk (22,3km), Radzymin (31,8km) , Wyszków (27,7km).

W każdej porze roku Pułtusk i okolica urzeka odwiedzających oferując dużo niespodzianek. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Pułtusk posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Pułtusk i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miejscowość Pułtusk daje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.