Tomograf i Rezonans Pyrzyce

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w mieście ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie schorzenia organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście tworzy zdjęcia przedstawiające przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu uwidocznienie diagnozowanego organu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w mieście wykonuje się do określenia budowy diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości umożliwiają wykluczenie opcjonalnych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Pyrzyce to miasteczko, które znajduje się w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 74-200. Miejscowość należy do powiatu pyrzyckiego. Obszar zajmuje 38,8 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1263. Liczba mieszkańców miasta Pyrzyce osiąga ok. 12 709. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Pyrzyce gęstość zaludnienia wynosi 327,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 91, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZPY.

Miasto Pyrzyce leży blisko takich miejscowości jak: Lipiany (16,7km), Pełczyce (29,8km) , Stargard (23,6km) , Trzcińsko-Zdrój (27,9km), Myślibórz (24,8km), Gryfino (29,4km) , Barlinek (27,6km).

Niezależnie od pory roku Pyrzyce i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając dużo atrakcji. Znajduje się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miejscowości. Pyrzyce posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Pyrzyce i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miejscowość Pyrzyce daje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.