Tomograf i Rezonans Radowo Małe

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w miejscowości ma na celu określenie patologii organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje obrazy przedstawiające przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu ukazanie diagnozowanego organu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do określenia budowy diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście umożliwiają wykluczenie opcjonalnych patologii narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Radowo Małe to miasteczko, które położone jest w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 72-314. Miasteczko należy do powiatu łobeskiego. Powierzchnia zajmuje 180,5 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Radowo Małe osiąga ok. 3 661. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Radowo Małe gęstość zaludnienia wynosi 20 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 91, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZLO.

Miejscowość Radowo Małe leży w pobliżu takich miejscowości jak: Resko (10,3 km), Świdwin (23,3 km) , Dobra (11,6 km) , Łobez (20,8 km), Płoty (13,5 km), Węgorzyno (21,8 km) , Nowogard (15,0 km).

Bez względu na porę roku Radowo Małe i okolica zachwyca turystów zapewniając dużo niespodzianek. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miejscowości. Radowo Małe posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Radowo Małe i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasteczko Radowo Małe daje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.