Tomograf i Rezonans Rzezawa

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma w przeznaczeniu określenie choroby organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje zdjęcia przedstawiające przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu zobrazowanie badanego organu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w mieście wykonuje się do określenia budowy diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wyłączenie opcjonalnych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Rzezawa to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-765. Miasto należy do powiatu bocheńskiego. Obszar zajmuje 86,4 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Rzezawa wynosi ok. 11 239. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Rzezawa gęstość zaludnienia wynosi 129 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KBC.

Miasteczko Rzezawa leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Brzesko (8,6 km), Gnojnik (15,7 km) , Bochnia (9,3 km) , Borzęcin (13,7 km), Drwinia (10,2 km), Nowy Wiśnicz (13,7 km) , Szczurowa (10,3 km).

W każdej porze roku Rzezawa i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając dużo atrakcji. Położonych jest tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Rzezawa posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W mieście Rzezawa i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasto Rzezawa oferuje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.