Tomograf i Rezonans Słaboszów

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma na celu zdiagnozowanie schorzenia organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy zdjęcia prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu przedstawienie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, jak i do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście umożliwiają wyłączenie możliwych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Słaboszów to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-218. Miejscowość należy do powiatu miechowskiego. Obszar zajmuje 76,8 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Słaboszów osiąga ok. 3 615. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W mieście Słaboszów gęstość zaludnienia wynosi 47 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 41, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KMI.

Miasto Słaboszów leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Działoszyce (6,0 km), Wodzisław (16,0 km) , Racławice (6,9 km) , Skalbmierz (12,2 km), Książ Wielki (9,5 km), Radziemice (15,5 km) , Pałecznica (11,9 km).

Niezależnie od pory roku Słaboszów i okolica urzeka turystów oferując wiele rozrywek. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Słaboszów posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Słaboszów i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasto Słaboszów tworzy pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.