Tomograf i Rezonans Sława

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w mieście ma na celu określenie schorzenia organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje obrazy prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu zobrazowanie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w mieście wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wykluczenie opcjonalnych schorzeń narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Sława to miasto, które znajduje się w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 67-410. Miasteczko należy do powiatu wschowskiego. Powierzchnia zajmuje 14,9 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Sława osiąga ok. 4 311. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Sława gęstość zaludnienia wynosi 289,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 68, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FWS.

Miejscowość Sława leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Wschowa (18,5km), Wolsztyn (26,8km) , Szlichtyngowa (21,7km) , Nowa Sól (25,7km), Bytom Odrzański (23,5km), Kargowa (26,0km) , Głogów (23,6km).

Bez względu na porę roku Sława i okolica przyciąga turystów zapewniając moc niespodzianek. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Sława posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Sława i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Sława zapewnia pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.