Tomograf i Rezonans Sławków

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma w przeznaczeniu określenie choroby organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście tworzy zdjęcia przedstawiające przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w mieście korzystają z różnych technik, które mają na celu zobrazowanie diagnozowanego organu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do określenia budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wykluczenie możliwych schorzeń narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Sławków to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 41-260. Miasto należy do powiatu będzińskiego. Powierzchnia zajmuje 36,7 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1286. Liczba mieszkańców miasta Sławków osiąga ok. 7 040. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Sławków gęstość zaludnienia wynosi 192,0 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 32, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od SBE.

Miejscowość Sławków leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Bukowno (6,0km), Ogrodzieniec (18,8km) , Olkusz (12,9km) , Dąbrowa Górnicza (13,8km), Łazy (13,6km), Trzebinia (17,2km) , Jaworzno (13,7km).

Bez względu na porę roku Sławków i okolica przyciąga turystów oferując sporo rozrywek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Sławków posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Sławków i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miejscowość Sławków stwarza wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.