Tomograf i Rezonans Ślesin

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma w przeznaczeniu określenie choroby organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje obrazy prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu zobrazowanie badanego organu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście umożliwiają wykluczenie możliwych patologii narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Ślesin to miasto, które leży w zachodniej Polsce, województwo Wielkopolskie, kod pocztowy 62-561. Miasteczko należy do powiatu konińskiego. Obszar zajmuje 7,2 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1358. Liczba mieszkańców miasta Ślesin sięga ok. 3 135. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Ślesin gęstość zaludnienia wynosi 436,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 63, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od PKN.

Miasto Ślesin leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Kleczew (8,8km), Strzelno (30,0km) , Sompolno (13,5km) , Piotrków Kujawski (24,0km), Konin (16,8km), Koło (29,5km) , Golina (20,3km).

Bez względu na porę roku Ślesin i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając moc niespodzianek. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Ślesin posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Ślesin i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasteczko Ślesin daje pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.