Tomograf i Rezonans Słomniki

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w miejscowości ma w przeznaczeniu określenie patologii organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje obrazy przedstawiające przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z różnych technik, które mają na celu przedstawienie badanego narządu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wyłączenie możliwych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Słomniki to miasteczko, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-090. Miasto należy do powiatu krakowskiego. Obszar zajmuje 3,4 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1358. Liczba mieszkańców miasteczka Słomniki sięga ok. 4 359. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Słomniki gęstość zaludnienia wynosi 1 270,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 12, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KRA.

Miasto Słomniki leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Miechów (13,6km), Skalbmierz (24,2km) , Proszowice (15,7km) , Działoszyce (23,7km), Skała (16,2km), Nowe Brzesko (24,1km) , Kraków (21,8km).

Niezależnie od pory roku Słomniki i okolica urzeka turystów gwarantując ogrom niespodzianek. Położonych jest tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują niesamowity klimat miejscowości. Słomniki posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Słomniki i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miejscowość Słomniki oferuje wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.