Tomograf i Rezonans Słońsk

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma na celu zdiagnozowanie choroby organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje zdjęcia przedstawiające przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu uwidocznienie diagnozowanego organu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w mieście wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście umożliwiają wykluczenie możliwych patologii narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Słońsk to miasto, które położone jest w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 66-436. Miejscowość należy do powiatu sulęcińskiego. Powierzchnia zajmuje 158,6 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Słońsk wynosi ok. 4 737. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W mieście Słońsk gęstość zaludnienia wynosi 30 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FSU.

Miasto Słońsk leży blisko takich miejscowości jak: Krzeszyce (11,4 km), Sulęcin (23,0 km) , Ośno Lubuskie (11,9 km) , Bogdaniec (20,8 km), Witnica (12,6 km), Dębno (21,6 km) , Górzyca (14,8 km).

W każdej porze roku Słońsk i okolica przyciąga turystów zapewniając dużo rozrywek. Mieści się tu wiele interesujących miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasta. Słońsk posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Słońsk i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miejscowość Słońsk zapewnia pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.