Tomograf i Rezonans Słopnice

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w miejscowości ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie schorzenia organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje zdjęcia przedstawiające przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu zobrazowanie badanego narządu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wykluczenie opcjonalnych patologii narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Słopnice to miasto, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-615. Miasto należy do powiatu limanowskiego. Obszar zajmuje 56,9 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Słopnice osiąga ok. 6 698. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Słopnice gęstość zaludnienia wynosi 116 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KLI.

Miasteczko Słopnice leży blisko takich miast i miasteczek jak: Tymbark (6,2 km), Łukowica (14,1 km) , Dobra (7,2 km) , Jodłownik (12,8 km), Limanowa (7,5 km), Laskowa (12,9 km) , Kamienica (8,2 km).

W każdej porze roku Słopnice i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając sporo niespodzianek. Znajduje się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miejscowości. Słopnice posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Słopnice i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miejscowość Słopnice zapewnia pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.