Tomograf i Rezonans Słubice

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma na celu określenie schorzenia organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy obrazy prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu przedstawienie badanego narządu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w mieście wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wykluczenie możliwych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Słubice to miasteczko, które leży w centralnej Polsce, województwo Mazowieckie, kod pocztowy 09-533. Miasto należy do powiatu słubickiego. Powierzchnia zajmuje 19,2 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1253. Liczba mieszkańców miasteczka Słubice sięga ok. 16 816. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Słubice gęstość zaludnienia wynosi 875,4 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FSL.

Miasteczko Słubice leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Rzepin (18,5km), Witnica (42,5km) , Cybinka (23,6km) , Torzym (35,7km), Ośno Lubuskie (24,2km), Sulęcin (39,1km) , Kostrzyn nad Odrą (26,9km).

Niezależnie od pory roku Słubice i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając wiele niespodzianek. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Słubice posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Słubice i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasto Słubice oferuje wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.