Tomograf i Rezonans Słubice

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście wykonuje zdjęcia prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu zobrazowanie badanego narządu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wyłączenie możliwych schorzeń narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Słubice to miasto, które leży w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 09-533. Miejscowość należy do powiatu słubickiego. Powierzchnia zajmuje 19,2 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1253. Liczba mieszkańców miasteczka Słubice wynosi ok. 16 816. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Słubice gęstość zaludnienia wynosi 875,4 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FSL.

Miasteczko Słubice leży blisko takich miejscowości jak: Rzepin (18,5km), Witnica (42,5km) , Cybinka (23,6km) , Torzym (35,7km), Ośno Lubuskie (24,2km), Sulęcin (39,1km) , Kostrzyn nad Odrą (26,9km).

W każdej porze roku Słubice i okolica zachwyca turystów gwarantując moc atrakcji. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Słubice posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Słubice i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasteczko Słubice stwarza wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.