Tomograf i Rezonans Słupsk

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma w przeznaczeniu określenie schorzenia organizmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście wykonuje zdjęcia przedstawiające przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu ukazanie badanego narządu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości umożliwiają wykluczenie możliwych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Słupsk to miasteczko, które znajduje się w północnej Polsce, województwo Pomorskie, kod pocztowy 76-200. Miejscowość należy do powiatu miasto na prawach powiatu. Obszar zajmuje 43,2 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1265. Liczba mieszkańców miejscowości Słupsk sięga ok. 91 465. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Słupsk gęstość zaludnienia wynosi 2 119,7 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 59, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od GS.

Miasteczko Słupsk leży blisko takich metropolii, miast i wsi jak: Ustka (16,8km), Łeba (47,3km) , Sławno (25,3km) , Polanów (44,3km), Kępice (26,4km), Bytów (44,4km) , Darłowo (40,2km).

W każdej porze roku Słupsk i okolica urzeka turystów zapewniając sporo atrakcji. Położonych jest tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Słupsk posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Słupsk i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasto Słupsk daje wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.