Tomograf i Rezonans Sosnowica

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie choroby organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście wykonuje zdjęcia przedstawiające przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu przedstawienie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w mieście , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wyłączenie możliwych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Sosnowica to miasteczko, które położone jest w wschodniej Polsce, województwo Lubelskie, kod pocztowy 21-230. Miasteczko należy do powiatu parczewskiego. Powierzchnia zajmuje 171,6 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Sosnowica wynosi ok. 2 613. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Sosnowica gęstość zaludnienia wynosi 15 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 82, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od LPA.

Miasteczko Sosnowica leży blisko takich miejscowości jak: Dębowa Kłoda (8,6 km), Parczew (18,7 km) , Uścimów (12,6 km) , Ostrów Lubelski (17,7 km), Stary Brus (13,6 km), Wyryki (18,0 km) , Urszulin (13,9 km).

Bez względu na porę roku Sosnowica i okolica urzeka turystów gwarantując wiele atrakcji. Położonych jest tu wiele interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Sosnowica posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Sosnowica i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasto Sosnowica daje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.