Tomograf i Rezonans Środa Śląska

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma na celu zdiagnozowanie schorzenia organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje zdjęcia prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu uwidocznienie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w mieście wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości umożliwiają wyłączenie opcjonalnych patologii narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Środa Śląska to miasto, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 55-300. Miejscowość należy do powiatu średzkiego. Powierzchnia zajmuje 14,9 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1235. Liczba mieszkańców miasteczka Środa Śląska sięga ok. 9 428. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Środa Śląska gęstość zaludnienia wynosi 631,1 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DSR.

Miasteczko Środa Śląska leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Brzeg Dolny (14,5km), Strzegom (28,2km) , Kąty Wrocławskie (19,2km) , Żarów (25,8km), Wołów (19,5km), Oborniki Śląskie (27,1km) , Prochowice (19,9km).

Niezależnie od pory roku Środa Śląska i okolica urzeka odwiedzających gwarantując sporo atrakcji. Znajduje się tu masa ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Środa Śląska posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Środa Śląska i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasteczko Środa Śląska oferuje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.