Tomograf i Rezonans Stary Sącz

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma w przeznaczeniu określenie patologii organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje zdjęcia przedstawiające przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu uwidocznienie badanego narządu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w mieście wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wyłączenie możliwych schorzeń narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Stary Sącz to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 33-340. Miasteczko należy do powiatu nowosądeckiego. Powierzchnia zajmuje 15,0 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Stary Sącz sięga ok. 9 009. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Stary Sącz gęstość zaludnienia wynosi 600,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KNS.

Miasto Stary Sącz leży niedaleko takich miejscowości jak: Nowy Sącz (8,4km), Krynica-Zdrój (28,4km) , Piwniczna-Zdrój (15,1km) , Grybów (23,7km), Szczawnica (19,1km), Bobowa (28,1km) , Limanowa (21,8km).

Niezależnie od pory roku Stary Sącz i okolica zachwyca turystów zapewniając wiele rozrywek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Stary Sącz posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Stary Sącz i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Stary Sącz zapewnia komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.