Tomograf i Rezonans Stryszów

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w mieście ma na celu zdiagnozowanie schorzenia organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście tworzy obrazy przedstawiające przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu uwidocznienie badanego narządu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w mieście wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wyłączenie możliwych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Stryszów to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-146. Miejscowość należy do powiatu wadowickiego. Powierzchnia zajmuje 45,9 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Stryszów sięga ok. 6 863. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Stryszów gęstość zaludnienia wynosi 149 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 33, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KWA.

Miasteczko Stryszów leży blisko takich miast i miasteczek jak: Mucharz (5,6 km), Wadowice (12,1 km) , Zembrzyce (5,7 km) , Kalwaria Zebrzydowska (6,9 km), Budzów (5,8 km), Sułkowice (12,0 km) , Lanckorona (6,3 km).

Bez względu na porę roku Stryszów i okolica przyciąga odwiedzających oferując wiele atrakcji. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Stryszów posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Stryszów i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasteczko Stryszów zapewnia wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.