Tomograf i Rezonans Swarzędz

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w miejscowości ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie schorzenia organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje obrazy przedstawiające przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w mieście korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu zobrazowanie badanego organu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Badania obrazowe TK oraz MR w mieście wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wykluczenie opcjonalnych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Swarzędz to miasto, które położone jest w zachodniej Polsce, województwo Wielkopolskie, kod pocztowy 62-017. Miejscowość należy do powiatu poznańskiego. Powierzchnia zajmuje 8,2 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1638. Liczba mieszkańców miasteczka Swarzędz wynosi ok. 30 739. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Swarzędz gęstość zaludnienia wynosi 3 735,0 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 61, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od POZ, PZ.

Miejscowość Swarzędz leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Kostrzyn (9,8km), Puszczykowo (21,3km) , Poznań (10,9km) , Kórnik (18,4km), Pobiedziska (15,5km), Murowana Goślina (18,7km) , Luboń (15,9km).

Bez względu na porę roku Swarzędz i okolica urzeka turystów zapewniając sporo atrakcji. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miejscowości. Swarzędz posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Swarzędz i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miejscowość Swarzędz tworzy wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.