Tomograf i Rezonans Świebodzice

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w miejscowości ma na celu określenie patologii organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście tworzy zdjęcia przedstawiające przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu ukazanie badanego narządu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w mieście wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wyłączenie możliwych schorzeń narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Świebodzice to miasteczko, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 58-160. Miasto należy do powiatu świdnickiego. Obszar zajmuje 30,4 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1279. Liczba mieszkańców miasta Świebodzice wynosi ok. 22 840. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Świebodzice gęstość zaludnienia wynosi 750,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DSW.

Miasteczko Świebodzice leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Szczawno-Zdrój (7,3km), Żarów (15,3km) , Wałbrzych (8,6km) , Strzegom (11,6km), Jaworzyna Śląska (9,9km), Boguszów-Gorce (14,0km) , Świdnica (10,9km).

Niezależnie od pory roku Świebodzice i okolica przyciąga turystów oferując sporo atrakcji. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Świebodzice posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Świebodzice i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miejscowość Świebodzice oferuje pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.