Tomograf i Rezonans Świerzno

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma na celu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście tworzy obrazy prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w mieście korzystają z różnych technik, które mają na celu zobrazowanie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Badania obrazowe TK oraz MR w mieście wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wyłączenie opcjonalnych schorzeń narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Świerzno to miasteczko, które znajduje się w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 72-405. Miasteczko należy do powiatu kamieńskiego. Obszar zajmuje 140,1 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Świerzno sięga ok. 4 270. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Świerzno gęstość zaludnienia wynosi 31 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 91, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZKA.

Miasteczko Świerzno leży blisko takich miast i miasteczek jak: Karnice (9,3 km), Trzebiatów (22,3 km) , Kamień Pomorski (10,1 km) , Golczewo (15,6 km), Rewal (13,4 km), Gryfice (17,1 km) , Dziwnów (14,9 km).

Niezależnie od pory roku Świerzno i okolica przyciąga turystów zapewniając wiele niespodzianek. Mieści się tu wiele interesujących miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Świerzno posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W mieście Świerzno i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miejscowość Świerzno oferuje pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.