Tomograf i Rezonans Szczawnica

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma w przeznaczeniu określenie choroby organizmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście wykonuje obrazy prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu przedstawienie badanego narządu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Badania obrazowe TK oraz MR w mieście wykonuje się do określenia budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście umożliwiają wykluczenie możliwych schorzeń narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Szczawnica to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-460. Miejscowość należy do powiatu nowotarskiego. Obszar zajmuje 32,9 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1962. Liczba mieszkańców miejscowości Szczawnica osiąga ok. 5 807. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Szczawnica gęstość zaludnienia wynosi 176,5 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KNT.

Miasteczko Szczawnica leży blisko takich metropolii, miast i wsi jak: Piwniczna-Zdrój (16,8km), Krynica-Zdrój (34,5km) , Stary Sącz (19,1km) , Limanowa (31,8km), Nowy Sącz (27,4km), Nowy Targ (33,1km) , Muszyna (30,9km).

W każdej porze roku Szczawnica i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając ogrom atrakcji. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miejscowości. Szczawnica posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Szczawnica i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miejscowość Szczawnica daje pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.