Tomograf i Rezonans Tomice

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w miejscowości ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście wykonuje obrazy prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu uwidocznienie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście umożliwiają wykluczenie możliwych patologii narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Tomice to miasto, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-146. Miasto należy do powiatu wadowickiego. Obszar zajmuje 41,5 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Tomice wynosi ok. 8 085. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Tomice gęstość zaludnienia wynosi 193 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 33, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KWA.

Miasto Tomice leży blisko takich miejscowości jak: Wadowice (2,5 km), Przeciszów (12,5 km) , Wieprz (8,4 km) , Spytkowice (11,0 km), Andrychów (10,7 km), Mucharz (11,7 km) , Zator (10,9 km).

Niezależnie od pory roku Tomice i okolica urzeka odwiedzających zapewniając ogrom niespodzianek. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Tomice posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Tomice i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasto Tomice tworzy pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.