Tomograf i Rezonans Tymbark

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w mieście ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie schorzenia organizmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy zdjęcia prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu ukazanie badanego organu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w mieście wykonuje się do określenia budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wykluczenie możliwych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Tymbark to miasto, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-650. Miasto należy do powiatu limanowskiego. Obszar zajmuje 32,7 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Tymbark sięga ok. 6 558. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Tymbark gęstość zaludnienia wynosi 199 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KLI.

Miasteczko Tymbark leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Dobra (5,1 km), Trzciana (13,2 km) , Słopnice (6,2 km) , Laskowa (10,0 km), Jodłownik (7,7 km), Żegocina (11,6 km) , Limanowa (7,9 km).

Bez względu na porę roku Tymbark i okolica zachwyca odwiedzających gwarantując wiele niespodzianek. Mieści się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Tymbark posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Tymbark i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasteczko Tymbark tworzy pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.