Tomograf i Rezonans Wieliczka

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma na celu zdiagnozowanie schorzenia organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście tworzy obrazy prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z różnych technik, które mają na celu zobrazowanie diagnozowanego organu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Badania obrazowe TK oraz MR w mieście wykonuje się do określenia budowy diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wyłączenie opcjonalnych schorzeń narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Wieliczka to miasto, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-020. Miasto należy do powiatu wielickiego. Powierzchnia zajmuje 13,4 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1290. Liczba mieszkańców miasteczka Wieliczka sięga ok. 22 946. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Wieliczka gęstość zaludnienia wynosi 1 711,1 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 12, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KWI.

Miasto Wieliczka leży niedaleko takich miejscowości jak: Świątniki Górne (9,9km), Sułkowice (25,1km) , Dobczyce (11,9km) , Skawina (16,9km), Kraków (12,2km), Myślenice (19,3km) , Niepołomice (12,7km).

W każdej porze roku Wieliczka i okolica przyciąga turystów gwarantując wiele niespodzianek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Wieliczka posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Wieliczka i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasteczko Wieliczka oferuje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.