Tomograf i Rezonans Wojcieszów

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy zdjęcia prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu uwidocznienie diagnozowanego organu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Badania obrazowe TK oraz MR w mieście wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, ale także do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wyłączenie opcjonalnych schorzeń narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Wojcieszów to miasto, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 59-550. Miejscowość należy do powiatu złotoryjskiego. Powierzchnia zajmuje 32,2 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1973. Liczba mieszkańców miasteczka Wojcieszów wynosi ok. 3 696. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Wojcieszów gęstość zaludnienia wynosi 114,9 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 75, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DZL.

Miejscowość Wojcieszów leży blisko takich miast i miasteczek jak: Świerzawa (7,2km), Kamienna Góra (19,8km) , Bolków (13,1km) , Kowary (18,8km), Jelenia Góra (15,1km), Złotoryja (19,4km) , Wleń (18,6km).

Niezależnie od pory roku Wojcieszów i okolica urzeka turystów zapewniając sporo atrakcji. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Wojcieszów posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Wojcieszów i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasteczko Wojcieszów stwarza komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.