Tomograf i Rezonans Wołów

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w miejscowości ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje zdjęcia przedstawiające przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu zobrazowanie badanego narządu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, ale także do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości umożliwiają wyłączenie opcjonalnych patologii narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Wołów to miasteczko, które leży w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 56-100. Miasteczko należy do powiatu wołowskiego. Obszar zajmuje 18,5 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1285. Liczba mieszkańców miejscowości Wołów sięga ok. 12 439. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Wołów gęstość zaludnienia wynosi 670,9 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DWL.

Miasteczko Wołów leży blisko takich miast i miasteczek jak: Brzeg Dolny (8,4km), Żmigród (23,2km) , Ścinawa (17,4km) , Prochowice (20,6km), Oborniki Śląskie (19,2km), Prusice (22,3km) , Środa Śląska (19,5km).

W każdej porze roku Wołów i okolica urzeka turystów oferując wiele rozrywek. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Wołów posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Wołów i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasteczko Wołów oferuje pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.