Tomograf i Rezonans Ząbkowice Śląskie

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje obrazy prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu ukazanie diagnozowanego organu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wykluczenie opcjonalnych patologii narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Ząbkowice Śląskie to miasteczko, które leży w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-200. Miasteczko należy do powiatu ząbkowickiego. Powierzchnia zajmuje 13,7 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1287. Liczba mieszkańców miasta Ząbkowice Śląskie osiąga ok. 15 219. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Ząbkowice Śląskie gęstość zaludnienia wynosi 1 113,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DZA.

Miasto Ząbkowice Śląskie leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Bardo (10,7km), Dzierżoniów (19,2km) , Piława Górna (11,5km) , Złoty Stok (16,7km), Niemcza (14,6km), Bielawa (17,5km) , Ziębice (16,0km).

Niezależnie od pory roku Ząbkowice Śląskie i okolica zachwyca turystów oferując dużo atrakcji. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Ząbkowice Śląskie posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Ząbkowice Śląskie i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miejscowość Ząbkowice Śląskie zapewnia komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.