Tomograf i Rezonans Żabno

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma w przeznaczeniu określenie choroby organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście tworzy zdjęcia przedstawiające przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w mieście korzystają z różnych technik, które mają na celu uwidocznienie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wykluczenie możliwych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Żabno to miasto, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 33-240. Miejscowość należy do powiatu tarnowskiego. Powierzchnia zajmuje 11,1 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1385. Liczba mieszkańców miejscowości Żabno sięga ok. 4 248. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Żabno gęstość zaludnienia wynosi 381,7 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KTA.

Miasto Żabno leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Radłów (6,1km), Radomyśl Wielki (28,7km) , Dąbrowa Tarnowska (8,5km) , Szczucin (23,7km), Tarnów (15,2km), Brzesko (27,5km) , Wojnicz (19,8km).

Bez względu na porę roku Żabno i okolica urzeka odwiedzających oferując ogrom niespodzianek. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Żabno posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Żabno i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miejscowość Żabno tworzy komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.