Tomograf i Rezonans Żegocina

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma na celu określenie patologii organizmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy obrazy prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu ukazanie badanego organu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do określenia budowy diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście umożliwiają wykluczenie możliwych patologii narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Żegocina to miasteczko, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-731. Miasto należy do powiatu bocheńskiego. Powierzchnia zajmuje 34,9 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Żegocina sięga ok. 5 510. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Żegocina gęstość zaludnienia wynosi 156 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KBC.

Miasto Żegocina leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Trzciana (5,0 km), Iwkowa (11,8 km) , Laskowa (6,2 km) , Nowy Wiśnicz (10,9 km), Lipnica Murowana (8,8 km), Tymbark (11,6 km) , Łapanów (10,0 km).

Niezależnie od pory roku Żegocina i okolica przyciąga odwiedzających oferując dużo niespodzianek. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Żegocina posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Żegocina i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasto Żegocina oferuje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.