Tomograf i Rezonans Zielonki

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w mieście ma na celu określenie patologii organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście wykonuje zdjęcia prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w mieście korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu przedstawienie badanego organu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w mieście wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości umożliwiają wykluczenie opcjonalnych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Zielonki to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-087. Miasto należy do powiatu krakowskiego. Powierzchnia zajmuje 48,6 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Zielonki wynosi ok. 22 222. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Zielonki gęstość zaludnienia wynosi 448 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 12, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KRA.

Miasteczko Zielonki leży w pobliżu takich miejscowości jak: Wielka Wieś (7,2 km), Liszki (14,0 km) , Michałowice (8,0 km) , Skała (13,4 km), Zabierzów (8,8 km), Kocmyrzów-Luborzyca (13,9 km) , Iwanowice (13,2 km).

Niezależnie od pory roku Zielonki i okolica zachwyca turystów zapewniając dużo atrakcji. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasta. Zielonki posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Zielonki i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasteczko Zielonki daje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.