Tomograf i Rezonans Złocieniec

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma na celu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście wykonuje zdjęcia przedstawiające przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu zobrazowanie badanego organu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości umożliwiają wykluczenie opcjonalnych schorzeń narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Złocieniec to miasto, które leży w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 78-520. Miasto należy do powiatu drawskiego. Obszar zajmuje 32,3 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1333. Liczba mieszkańców miejscowości Złocieniec sięga ok. 13 068. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Złocieniec gęstość zaludnienia wynosi 404,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 94, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZDR.

Miasteczko Złocieniec leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Drawsko Pomorskie (13,0km), Węgorzyno (29,8km) , Czaplinek (15,0km) , Kalisz Pomorski (26,9km), Mirosławiec (21,8km), Łobez (28,3km) , Połczyn-Zdrój (26,7km).

Niezależnie od pory roku Złocieniec i okolica urzeka odwiedzających gwarantując wiele niespodzianek. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Złocieniec posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Złocieniec i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miejscowość Złocieniec daje pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.