Tomograf i Rezonans Złoty Stok

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście tworzy zdjęcia przedstawiające przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu zobrazowanie badanego organu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Badania obrazowe TK oraz MR w mieście wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, ale także do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wyłączenie możliwych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Złoty Stok to miasteczko, które leży w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-250. Miasteczko należy do powiatu ząbkowickiego. Obszar zajmuje 7,7 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Złoty Stok wynosi ok. 2 821. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W mieście Złoty Stok gęstość zaludnienia wynosi 364,9 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DZA.

Miasteczko Złoty Stok leży niedaleko takich miejscowości jak: Paczków (9,4km), Ziębice (20,6km) , Lądek-Zdrój (11,3km) , Stronie Śląskie (16,6km), Bardo (11,7km), Ząbkowice Śląskie (16,7km) , Kłodzko (15,2km).

Niezależnie od pory roku Złoty Stok i okolica urzeka odwiedzających oferując wiele niespodzianek. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Złoty Stok posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Złoty Stok i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasteczko Złoty Stok oferuje wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.