Tomograf i Rezonans Żórawina

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w mieście ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie schorzenia organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście wykonuje obrazy przedstawiające przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu przedstawienie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wykluczenie opcjonalnych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Żórawina to miasteczko, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 55-020. Miasto należy do powiatu wrocławskiego. Obszar zajmuje 120,3 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Żórawina sięga ok. 10 583. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Żórawina gęstość zaludnienia wynosi 86 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DWR.

Miasteczko Żórawina leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Domaniów (8,6 km), Jordanów Śląski (16,9 km) , Borów (9,6 km) , Czernica (16,4 km), Kobierzyce (9,6 km), Oława (16,5 km) , Siechnice (10,5 km).

W każdej porze roku Żórawina i okolica urzeka odwiedzających oferując ogrom atrakcji. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Żórawina posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Żórawina i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasto Żórawina stwarza wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.