Tomograf i Rezonans Żukowice

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w miejscowości ma na celu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje zdjęcia przedstawiające przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu ukazanie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście umożliwiają wyłączenie możliwych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Żukowice to miasteczko, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 67-231. Miejscowość należy do powiatu głogowskiego. Powierzchnia zajmuje 68,3 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Żukowice wynosi ok. 3 467. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Żukowice gęstość zaludnienia wynosi 51 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 76, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DGL.

Miasto Żukowice leży blisko takich miast i miasteczek jak: Głogów (7,1 km), Grębocice (15,2 km) , Gaworzyce (8,6 km) , Radwanice (11,6 km), Jerzmanowa (9,5 km), Bytom Odrzański (13,5 km) , Kotla (10,8 km).

W każdej porze roku Żukowice i okolica urzeka odwiedzających oferując dużo atrakcji. Położonych jest tu wiele interesujących miejsc, które tworzą niesamowity klimat miejscowości. Żukowice posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Żukowice i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasto Żukowice zapewnia pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.