Tomograf i Rezonans Bełżyce

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma na celu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście tworzy zdjęcia prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu ukazanie diagnozowanego organu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Badania obrazowe TK oraz MR w mieście wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, ale także do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości umożliwiają wyłączenie możliwych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Bełżyce to miasteczko, które leży w wschodniej Polsce, województwo Lubelskie, kod pocztowy 24-200. Miejscowość należy do powiatu lubelskiego. Obszar zajmuje 23,5 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1417. Liczba mieszkańców miasteczka Bełżyce wynosi ok. 6 591. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W mieście Bełżyce gęstość zaludnienia wynosi 280,9 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 81, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od LUB.

Miasto Bełżyce leży w pobliżu takich miejscowości jak: Nałęczów (13,2km), Kazimierz Dolny (27,8km) , Poniatowa (15,1km) , Urzędów (22,3km), Lublin (21,6km), Bychawa (25,0km) , Opole Lubelskie (21,9km).

Niezależnie od pory roku Bełżyce i okolica urzeka turystów gwarantując ogrom niespodzianek. Położonych jest tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miejscowości. Bełżyce posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Bełżyce i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasteczko Bełżyce tworzy pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.