Tomograf i Rezonans Borowa

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje zdjęcia przedstawiające przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu uwidocznienie diagnozowanego organu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w mieście wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wykluczenie opcjonalnych patologii narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Borowa to miasteczko, które leży w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 39-305. Miasteczko należy do powiatu mieleckiego. Obszar zajmuje 55,3 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Borowa osiąga ok. 5 566. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Borowa gęstość zaludnienia wynosi 101 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 17, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RMI.

Miasto Borowa leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Gawłuszowice (3,8 km), Wadowice Górne (14,2 km) , Czermin (5,3 km) , Tuszów Narodowy (12,5 km), Połaniec (7,3 km), Padew Narodowa (13,0 km) , Mielec (12,1 km).

Bez względu na porę roku Borowa i okolica przyciąga odwiedzających gwarantując moc niespodzianek. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Borowa posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Borowa i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miejscowość Borowa stwarza wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.