Tomograf i Rezonans Ciężkowice

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie choroby organizmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje zdjęcia prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu zobrazowanie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do określenia budowy diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości umożliwiają wyłączenie opcjonalnych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Ciężkowice to miasteczko, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 33-190. Miasteczko należy do powiatu tarnowskiego. Powierzchnia zajmuje 10,0 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1998. Liczba mieszkańców miasta Ciężkowice wynosi ok. 2 470. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W mieście Ciężkowice gęstość zaludnienia wynosi 247,2 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KTA.

Miejscowość Ciężkowice leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Bobowa (8,5km), Wojnicz (21,5km) , Tuchów (13,5km) , Grybów (18,1km), Zakliczyn (14,1km), Gorlice (19,8km) , Ryglice (15,7km).

Bez względu na porę roku Ciężkowice i okolica zachwyca turystów gwarantując ogrom niespodzianek. Mieści się tu wiele ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Ciężkowice posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Ciężkowice i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miejscowość Ciężkowice zapewnia komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.