Tomograf i Rezonans Drawno

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma na celu zdiagnozowanie choroby organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście tworzy zdjęcia prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z różnych technik, które mają na celu zobrazowanie badanego organu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wyłączenie opcjonalnych schorzeń narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Drawno to miasteczko, które leży w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 73-220. Miasteczko należy do powiatu choszczeńskiego. Obszar zajmuje 5,0 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1313. Liczba mieszkańców miasta Drawno sięga ok. 2 307. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Drawno gęstość zaludnienia wynosi 458,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZCH.

Miasteczko Drawno leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Kalisz Pomorski (13,1km), Dobiegniew (27,8km) , Recz (14,6km) , Tuczno (26,6km), Choszczno (23,3km), Dobrzany (26,9km) , Mirosławiec (25,8km).

Bez względu na porę roku Drawno i okolica zachwyca odwiedzających gwarantując dużo niespodzianek. Mieści się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Drawno posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Drawno i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasto Drawno zapewnia wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.