Tomograf i Rezonans Gaworzyce

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w mieście ma na celu zdiagnozowanie schorzenia organizmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje obrazy przedstawiające przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu przedstawienie badanego organu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Badania obrazowe TK oraz MR w mieście wykonuje się do określenia budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wykluczenie opcjonalnych schorzeń narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Gaworzyce to miasteczko, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 59-180. Miejscowość należy do powiatu polkowickiego. Powierzchnia zajmuje 76,8 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Gaworzyce sięga ok. 4 019. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Gaworzyce gęstość zaludnienia wynosi 52 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 76, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DPL.

Miasteczko Gaworzyce leży blisko takich miejscowości jak: Radwanice (7,8 km), Przemków (13,0 km) , Żukowice (8,6 km) , Niegosławice (12,5 km), Bytom Odrzański (10,9 km), Nowe Miasteczko (12,8 km) , Jerzmanowa (11,8 km).

Niezależnie od pory roku Gaworzyce i okolica przyciąga turystów gwarantując dużo niespodzianek. Mieści się tu masa ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasta. Gaworzyce posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W mieście Gaworzyce i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miejscowość Gaworzyce oferuje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.