Tomograf i Rezonans Gromnik

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w miejscowości ma na celu określenie choroby organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje zdjęcia prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu ukazanie badanego organu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Badania obrazowe TK oraz MR w mieście wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wykluczenie możliwych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Gromnik to miasto, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 33-180. Miejscowość należy do powiatu tarnowskiego. Obszar zajmuje 69,7 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Gromnik sięga ok. 8 893. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Gromnik gęstość zaludnienia wynosi 127 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KTA.

Miasto Gromnik leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Ciężkowice (5,9 km), Bobowa (14,2 km) , Rzepiennik Strzyżewski (6,3 km) , Ryglice (13,4 km), Tuchów (7,7 km), Zakliczyn (13,5 km) , Pleśna (10,9 km).

Niezależnie od pory roku Gromnik i okolica zachwyca turystów gwarantując dużo atrakcji. Położonych jest tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Gromnik posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Gromnik i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasteczko Gromnik stwarza pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.