Tomograf i Rezonans Jeżewo

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w mieście ma na celu zdiagnozowanie choroby organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy obrazy przedstawiające przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu ukazanie badanego narządu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wyłączenie opcjonalnych schorzeń narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Jeżewo to miasteczko, które znajduje się w centralno-północnej Polsce, województwo Kujawsko-Pomorskie, kod pocztowy 09-205. Miasto należy do powiatu świeckiego. Powierzchnia zajmuje 156,5 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Jeżewo osiąga ok. 8 125. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Jeżewo gęstość zaludnienia wynosi 52 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 52, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od CSW.

Miasto Jeżewo leży w pobliżu takich miejscowości jak: Świecie (11,3 km), Grudziądz (17,9 km) , Drzycim (13,2 km) , Dragacz (16,8 km), Warlubie (13,6 km), Lniano (17,7 km) , Osie (13,7 km).

Bez względu na porę roku Jeżewo i okolica urzeka turystów oferując wiele niespodzianek. Położonych jest tu wiele interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Jeżewo posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W mieście Jeżewo i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Jeżewo stwarza wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.