Tomograf i Rezonans Kęty

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w mieście ma na celu określenie schorzenia organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy obrazy przedstawiające przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu przedstawienie diagnozowanego organu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości umożliwiają wykluczenie opcjonalnych patologii narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Kęty to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-650. Miasteczko należy do powiatu oświęcimskiego. Obszar zajmuje 23,1 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1277. Liczba mieszkańców miasteczka Kęty osiąga ok. 18 886. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Kęty gęstość zaludnienia wynosi 819,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 33, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KOS.

Miejscowość Kęty leży niedaleko takich miejscowości jak: Wilamowice (6,4km), Wadowice (19,4km) , Andrychów (9,0km) , Czechowice-Dziedzice (16,7km), Brzeszcze (12,3km), Oświęcim (17,1km) , Bielsko-Biała (13,5km).

Niezależnie od pory roku Kęty i okolica przyciąga odwiedzających oferując wiele niespodzianek. Mieści się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Kęty posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Kęty i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasteczko Kęty zapewnia pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.