Tomograf i Rezonans Komprachcice

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma na celu określenie schorzenia organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście tworzy obrazy przedstawiające przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu zobrazowanie diagnozowanego organu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do określenia budowy diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w mieście , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście umożliwiają wyłączenie opcjonalnych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Komprachcice to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 46-070. Miejscowość należy do powiatu opolskiego. Obszar zajmuje 55,9 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Komprachcice sięga ok. 9 064. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Komprachcice gęstość zaludnienia wynosi 200 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 77, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od OPO.

Miasteczko Komprachcice leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Prószków (6,4 km), Strzeleczki (19,1 km) , Dąbrowa (8,4 km) , Chrząstowice (17,4 km), Tułowice (13,3 km), Tarnów Opolski (18,7 km) , Dobrzeń Wielki (15,3 km).

Niezależnie od pory roku Komprachcice i okolica urzeka odwiedzających zapewniając ogrom niespodzianek. Znajduje się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Komprachcice posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Komprachcice i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miejscowość Komprachcice daje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.