Tomograf i Rezonans Kostrzyn nad Odrą

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma na celu zdiagnozowanie schorzenia organizmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście tworzy zdjęcia przedstawiające przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z różnych technik, które mają na celu uwidocznienie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości umożliwiają wyłączenie opcjonalnych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Kostrzyn nad Odrą to miasteczko, które znajduje się w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 66-470. Miasteczko należy do powiatu gorzowskiego. Powierzchnia zajmuje 46,1 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1300. Liczba mieszkańców miasta Kostrzyn nad Odrą wynosi ok. 17 918. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Kostrzyn nad Odrą gęstość zaludnienia wynosi 388,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FGW.

Miasteczko Kostrzyn nad Odrą leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Dębno (17,2km), Moryń (34,7km) , Witnica (19,3km) , Słubice (26,9km), Ośno Lubuskie (21,4km), Rzepin (29,5km) , Mieszkowice (24,6km).

Bez względu na porę roku Kostrzyn nad Odrą i okolica przyciąga odwiedzających gwarantując moc niespodzianek. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Kostrzyn nad Odrą posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Kostrzyn nad Odrą i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasteczko Kostrzyn nad Odrą tworzy wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.