Tomograf i Rezonans Łowicz

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w mieście ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje zdjęcia prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z różnych technik, które mają na celu uwidocznienie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w mieście wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wyłączenie możliwych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Łowicz to miasto, które znajduje się w centralnej Polsce, województwo Łódzkie, kod pocztowy 99-400. Miasteczko należy do powiatu łowickiego. Obszar zajmuje 23,4 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1289. Liczba mieszkańców miasteczka Łowicz sięga ok. 28 704. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W mieście Łowicz gęstość zaludnienia wynosi 1 225,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 46, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ELC.

Miejscowość Łowicz leży blisko takich miast i miasteczek jak: Głowno (22,3km), Gąbin (35,3km) , Skierniewice (22,3km) , Stryków (32,5km), Sochaczew (24,2km), Żyrardów (34,8km) , Żychlin (26,6km).

W każdej porze roku Łowicz i okolica urzeka odwiedzających zapewniając moc niespodzianek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Łowicz posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Łowicz i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasteczko Łowicz stwarza komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.